Her Yaştan Kaşifler için Güç 

Açık hava
ve macera

Hayat sizi ve ailenizi nereye götürürse götürsün, tüm seyahatlerinizde cihazlarınıza güç vermek için Duracell’e güvenebilirsiniz. Taşınabilir telefon şarj cihazıyla yeni yerler keşfederken iletişim halinde kalmanızı, kamera pilleriyle en iyi anılarınızı saklamanızı ve GPS navigasyon pilleriyle de eve güvenle ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dünyanın En Büyük Üreticilerinin Tavsiye Ettiği

The #1 Brand
Duracell
Duracell Turbo Max

TÜM MACERALARINIZ İÇİN PİLLER

Çocuklarınızın bitmez tükenmez enerjisiyle baş edebilmek için fit kalıyorsunuz; işte, hem parktaki bir yürüyüş hem de bir aile seyahati sırasında güvenebileceğiniz, POWERCHECK™ teknolojili, en uzun ömürlü pilimiz* olan Duracell Turbo Max’i tercih etmenizin nedeni de bu. Duracell’in güvenilir GPS pilleriyle evin yolunu asla kaybetmeyin ve açık havadaki bir geceyi büyük bir maceraya dönüştürmek için Duracell’in en iyi fener pillerini tercih edin.

*2015 IEC standart testlerinin tamamında ortalama olarak Duracell’in en uzun ömürlü AA alkalin pili

DAHA FAZLA BİLGİ

Bakım ve İmha

SORUMLU PİL KULLANIMI VE İMHASI HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Doğal çevremiz, çocuklarımızın ve torunlarımızın faydalanacağı bir mirastır. Duracell olarak, çevreyi koruma adına üzerimize düşeni yapmak istiyoruz. Pillerin geri dönüştürülmesini sağlamak için ortaklarımızla aktif işbirliği yapıyoruz. Dolayısıyla, çocuklarınıza keşfetmeye değer bir çevre bırakmak için, bitmiş pilleri çöpe atmayın. Onun yerine, geri dönüştürülmeleri için satıcıya iade edin.

DAHA FAZLA BİLGİ
Duralock

AKTİF YAŞAM TARZINIZA AYAK UYDURMAK

Egzersiz yaptığınızda yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Sabah koşunuz sırasında, güvenilir bir nabız ölçer pili sağlayarak sağlığınıza dikkat ediyoruz. Duralock teknolojili Duracell piller, 10 yıla kadar saklanabilir ve daha sağlıklı ve güçlü bir yaşama giden yolun her adımında fitness cihazlarınıza güç sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Tavsiye Edilen Ürünler

Previous

DURACELL AA ULTRA POWER’I KEŞFEDİN

20 kata kadar daha uzun ömürlü*

*2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza göre değişiklik gösterebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

Şarj Edilebilir Turbo AA Piller

Şarj başına en uzun ömürlü pilimiz*
*aynı cihazda

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

DURACELL AAA ULTRA POWER’I KEŞFEDİN

En uzun ömürlü pilimiz*

*2015 IEC standart testlerinin tamamında ortalama olarak Duracell’in en uzun ömürlü AAA alkalin pili (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza göre değişiklik gösterebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
İleri