Her Yaştan Kaşifler için Güç 

Açık hava
ve macera

Hayat sizi ve ailenizi nereye götürürse götürsün, tüm seyahatlerinizde cihazlarınıza güç vermek için Duracell’e güvenebilirsiniz. Taşınabilir telefon şarj cihazıyla yeni yerler keşfederken iletişim halinde kalmanızı, kamera pilleriyle en iyi anılarınızı saklamanızı ve GPS navigasyon pilleriyle de eve güvenle ulaşmanızı sağlıyoruz.

DURACELL İLE ÇALIŞIR

Duracell Ultra

TÜM MACERALARINIZ İÇİN PİLLER

Çocuklarınızın bitmez tükenmez enerjisiyle baş edebilmek için fit kalıyorsunuz; işte, hem parktaki bir yürüyüş hem de bir aile seyahati sırasında güvenebileceğiniz, POWERCHECK™ teknolojili, en uzun ömürlü pilimiz* olan Duracell Ultra tercih etmenizin nedeni de bu. Duracell’in güvenilir GPS pilleriyle evin yolunu asla kaybetmeyin ve açık havadaki bir geceyi büyük bir maceraya dönüştürmek için Duracell’in en iyi fener pillerini tercih edin.

*2015 IEC standart testlerinin tamamında ortalama olarak Duracell’in en uzun ömürlü AA alkalin pili

DAHA FAZLA BİLGİ

Bakım ve İmha

SORUMLU PİL KULLANIMI VE İMHASI HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Doğal çevremiz, çocuklarımızın ve torunlarımızın faydalanacağı bir mirastır. Duracell olarak, çevreyi koruma adına üzerimize düşeni yapmak istiyoruz. Pillerin geri dönüştürülmesini sağlamak için ortaklarımızla aktif işbirliği yapıyoruz. Dolayısıyla, çocuklarınıza keşfetmeye değer bir çevre bırakmak için, bitmiş pilleri çöpe atmayın. Onun yerine, geri dönüştürülmeleri için satıcıya iade edin.

DAHA FAZLA BİLGİ
Duralock

AKTİF YAŞAM TARZINIZA AYAK UYDURMAK

Egzersiz yaptığınızda yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Sabah koşunuz sırasında, güvenilir bir nabız ölçer pili sağlayarak sağlığınıza dikkat ediyoruz. Duralock teknolojili Duracell piller, 10 yıla kadar saklanabilir ve daha sağlıklı ve güçlü bir yaşama giden yolun her adımında fitness cihazlarınıza güç sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Tavsiye Edilen Ürünler

Previous
ÜRÜN PUANI
4.9/5

Duracell Ultra Alkalin AA Piller

20 kata kadar daha uzun ömürlü*

*2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza veya kullanım şekline göre değişebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
ÜRÜN PUANI
4.9/5

Duracell Ultra Alkalin AAA Piller

En uzun ömürlü pilimiz*

*Duracell'in 2015 IEC AAA standart testlerinde en uzun ömürlü aaa pili. (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza veya kullanım şekline göre değişebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
İleri