Duracell Oyuncak Pilleri

Ailece oyun zamanı

Bebek adımlarından en büyük hayallere, Duracell hep yanınızda. Pillerimiz, en sevdiğiniz oyuncaklara hayat vererek, size çocukluktan ebeveynliğe kadar yetecek uzun ömürlü güç sağlar. Pilli bir oyuncak hayat bulduğunda, uzaktan kumandalı bir helikopter kesintisiz havada kaldığında, farkı yaratanın içindeki güç olduğunu anlarsınız.

DURACELL İLE ÇALIŞIR

Duracell Ultra

UZUN ÖMÜRLÜ PİLLER, UZUN SÜRELİ KEYİF

Çocuklarınızın yüzündeki o hayret ifadesini görmeyi seversiniz. POWERCHECK™ teknolojili, en uzun ömürlü pilimiz* olan Duracell Ultra tercih etmenizin nedeni de budur. İhtiyacınız ister arka bahçede bir yarış için uzaktan kumandalı araba pili, isterse de bilgisayar oyunu kumandası için piller olsun, siz oynamaya hazır olduğunuzda pillerimiz de hazırdır.

*2015 IEC standart testlerinin tamamında ortalama olarak Duracell’in en uzun ömürlü AA alkalin pili

DAHA FAZLA BİLGİ
Oyuncaklarınızı Güvenli Tutmak

TÜM PİLLİ OYUNCAKLAR İÇİN İPUÇLARI

Oyuncaklar için en iyi piller, uzun süre dayanan pillerdir, o yüzden kullanmadığınızda pilleri ayrı bir yerde saklamayı ve şarjlarını düzenli kontrol etmeyi unutmayın. Pillerinizin daha uzun dayanmasını sağlayın ve oyuncakların pillerinin bitip hayal kırıklığı yaratmasını önleyin.

DAHA FAZLA BİLGİ

Tavsiye Edilen Ürünler

Previous
ÜRÜN PUANI
4.9/5

Duracell Ultra Alkalin AA Piller

20 kata kadar daha uzun ömürlü*

*2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza veya kullanım şekline göre değişebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
ÜRÜN PUANI
4.9/5

Duracell Ultra Alkalin AAA Piller

En uzun ömürlü pilimiz*

*Duracell'in 2015 IEC AAA standart testlerinde en uzun ömürlü aaa pili. (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza veya kullanım şekline göre değişebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
İleri