Duracell Oyuncak Pilleri

Ailece oyun zamanı

Bebek adımlarından en büyük hayallere, Duracell hep yanınızda. Pillerimiz, en sevdiğiniz oyuncaklara hayat vererek, size çocukluktan ebeveynliğe kadar yetecek uzun ömürlü güç sağlar. Pilli bir oyuncak hayat bulduğunda, uzaktan kumandalı bir helikopter kesintisiz havada kaldığında, farkı yaratanın içindeki güç olduğunu anlarsınız.

Dünyanın En Büyük Üreticilerinin Tavsiye Ettiği

The #1 Brand
Duracell
Duracell Turbo Max

UZUN ÖMÜRLÜ PİLLER, UZUN SÜRELİ KEYİF

Çocuklarınızın yüzündeki o hayret ifadesini görmeyi seversiniz. POWERCHECK™ teknolojili, en uzun ömürlü pilimiz* olan Duracell Turbo Max’i tercih etmenizin nedeni de budur. İhtiyacınız ister arka bahçede bir yarış için uzaktan kumandalı araba pili, isterse de bilgisayar oyunu kumandası için piller olsun, siz oynamaya hazır olduğunuzda pillerimiz de hazırdır.

*2015 IEC standart testlerinin tamamında ortalama olarak Duracell’in en uzun ömürlü AA alkalin pili

DAHA FAZLA BİLGİ

POWERCHECK™

MUTLU ANILARA GÜÇ VERMEK

Birlikte geçirdiğiniz zaman çocuklarınız için çok değerlidir ve Duracell POWERCHECK™ teknolojisiyle donatılmış pilleri kullanan oyuncaklarla oynadığınızda, birlikte geçirdiğiniz zamanın mutlu anılara dönüşeceğinden emin olursunuz. Sürpriz yok, beklenmedik kesintiler yok. Yalnızca siz, çocuklarınız ve onların hayatına getirdiğiniz neşe.

DAHA FAZLA BİLGİ
Oyuncaklarınızı Güvenli Tutmak

TÜM PİLLİ OYUNCAKLAR İÇİN İPUÇLARI

Oyuncaklar için en iyi piller, uzun süre dayanan pillerdir, o yüzden kullanmadığınızda pilleri ayrı bir yerde saklamayı ve şarjlarını düzenli kontrol etmeyi unutmayın. Pillerinizin daha uzun dayanmasını sağlayın ve oyuncakların pillerinin bitip hayal kırıklığı yaratmasını önleyin.

DAHA FAZLA BİLGİ

Tavsiye Edilen Ürünler

Previous

DURACELL AA ULTRA POWER’I KEŞFEDİN

20 kata kadar daha uzun ömürlü*

*2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza göre değişiklik gösterebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

Şarj Edilebilir Turbo AA Piller

Şarj başına en uzun ömürlü pilimiz*
*aynı cihazda

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

DURACELL AAA ULTRA POWER’I KEŞFEDİN

En uzun ömürlü pilimiz*

*2015 IEC standart testlerinin tamamında ortalama olarak Duracell’in en uzun ömürlü AAA alkalin pili (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza göre değişiklik gösterebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
İleri