Tüm Aile için Eğlence

Eğlence

Bazen tüm ihtiyacınız olan, evde, çocuklarınızla bilgisayar oyunları oynadığınız sakin bir öğleden sonradır. Duracell’in şarj edilebilir pilleri, ihtiyacınız olduğu anda güvenilir performans sağlayarak bu sıcak aile günlerine güç verir. Duracell Şarj Edilebilir pilller 400 defaya kadar yeniden şarj edilebilir.Duracell Şarj Edilebilir Turbo pillerle güvenilir, sürdürülebilir bir çözüm bulun ve her günü ailenizle daha da keyifli geçirin.

DURACELL İLE ÇALIŞIR

Şarj Edilebilir Teknoloji

HER GÜN KABLOSUZ PERFORMANS

Ev eğlence sistemlerinin çoğunun kablosuz hale gelmesiyle, benzersiz bir özgürlüğün keyfini çıkartmak için bugün Duracell şarj edilebilir pillerine geçin. Kablosuz kulaklık, klavye ve farenize güç veren Duracell Şarj Edilebilir Turbo ile en sevdiğiniz PC oyunlarının keyfini özgürce çıkartın.

DAHA FAZLA BİLGİ

Uzun Ömürlü Ion Core™

GÜÇ; İHTİYACINIZ OLDUĞU ANDA

Oyun oynarken pillerin bitmesinden sıkıldınız mı? Duracell’in Uzun Ömürlü Ion Core™ teknolojisi, daha fazla güç arttırıcı ve iyileştirilmiş enerji akışı sayesinde hem çok hem de az enerji tüketen cihazlar için uzun ömürlü, şarj edilebilir güç sağlar. Uzun ömürlü oyun performansı için mağazanızda Duracell Şarj Edilebilir Turbo şarj edilebilir pilleri arayın

DAHA FAZLA BİLGİ
Şarj Edilebilir Turbo

ŞARJ EDİN VE RAHATLAYIN

Pil değiştirmek gibi sıradan işlerin oyun keyfinizi bozmasına izin vermeyin. Oyun konsolunuz için Duracell Şarj Edilebilir Turbo’yu tercih edin. Uzun ömürlüdür ve çok güç tüketen cihazlar için özel tasarlanmıştır. Oyun konsolu pillerinizi istediğiniz zaman takıp şarj edin ve ailenizle kesintisiz oyunların keyfini çıkartın!

DAHA FAZLA BİLGİ

Tavsiye Edilen Ürünler