Her Gün En İyi Haliniz

Güzellik
ve Bakım

Ev teknolojileri hayatlarımızı kolaylaştırmaya devam ediyor ve Duracell akıllı cihazlarınıza uzun ömürlü performans sağlamak için her zaman yanınızda. Elektrikli bakım aletleri, her gün kendinizi güzel hissetmenizi sağlamakla kalmaz, ailenizin günlük işlerini de basitleştirir. En sevdiğiniz cihazlara güvenilir performans sağlaması için Duracell’e güvenebilirsiniz.

Dünyanın En Büyük Üreticilerinin Tavsiye Ettiği

The #1 Brand
Duracell

UZUN ÖMÜRLÜ PERFORMANS İÇİN

Duracell Turbo Max

Sabah güzellik rutinleri çok karmaşık bir süreç haline gelebilir ve güvenilir güç, bu rutinleri daha kolaylaştırmanın yollarından biridir. Pilli diş fırçanız gibi günlük cihazlar için özel tasarlanmış Duracell Turbo Max pillerle kendiniz ve aileniz için günlük konfora kavuşun. Duracell’in uzun ömürlü pilleri, banyo tartıları, pilli tıraş makineleri ve diğer pek çok güzellik ve bakım aksesuarında kullanılmak için idealdir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Uzun Ömürlü Ion Core™

BAKIM RUTİNİNİZ İÇİN EN İYİ PERFORMANS

Günlük güzellik rutininizi, 5 yıla veya 400 şarja kadar dayanma garantili Duracell Şarj Edilebilir Turbo pillerle güçlendirin. Taşınabilir güç ihtiyaçlarınız için, pilli saç kesme makinesi, elektrikli diş fırçası ve diğer pek çok taşınabilir bakım aksesuarı için ideal olan Ion CoreTM teknolojili Duracell Şarj Edilebilir pilleri deneyin.

DAHA FAZLA BİLGİ
Rutininize Daha Uzun Süre Güç Verin

KENDİNİZE DAHA FAZLA ZAMAN AYIRIN

Bakım rutininizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve her zaman en iyi halinizde olduğunuzu hissetmenizi istiyoruz. Güvenilir Duracell pilleriyle çalışan güzellik aksesuarları sayesinde, günlük rutininiz boyunca kesintisiz güce güvenebilirsiniz. Duracell’in en uzun ömürlü pilleri olan Turbo Max* piller, elektrikli tıraş makinenizin, tartılarınızın veya elektrikli diş fırçanızın pillerini değiştirmek için daha az zaman harcamanızı sağlar.

*2015 IEC standart testlerinin tamamında ortalama olarak Duracell’in en uzun ömürlü AA alkalin pili

DAHA FAZLA BİLGİ

Tavsiye Edilen Ürünler

Previous

DURACELL AA ULTRA POWER’I KEŞFEDİN

20 kata kadar daha uzun ömürlü*

*2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza göre değişiklik gösterebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

Şarj Edilebilir Turbo AA Piller

Şarj başına en uzun ömürlü pilimiz*
*aynı cihazda

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

DURACELL AAA ULTRA POWER’I KEŞFEDİN

En uzun ömürlü pilimiz*

*2015 IEC standart testlerinin tamamında ortalama olarak Duracell’in en uzun ömürlü AAA alkalin pili (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza göre değişiklik gösterebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
İleri