Duracell Pil Ömrü: Uzun Ömürlü Performans!

Sağlığınız için

Duracell, pek çok doktor ve eczacının güvendiği marka olmaktan ve siz ve çocuklarınız için cihazlarınıza performans sağlamaktan gurur duyuyor.Hayatınızdaki bir endişeyi ortadan kaldırmak için güvenilir bebek telsizi pilleriyle veya hastalık zamanlarında dijital termometre piliyle yanınızdayız. Ailenizin sağlığından hiçbir şekilde ödün vermediğinizi biliyoruz ve biz de ürünlerimizin kalitesinden ödün vermiyoruz.

DURACELL İLE ÇALIŞIR

Duracell işitme cihazı pilleri

DURACELL İŞİTME CİHAZI PİLLERİYLE TEK BİR NOTAYI BİLE KAÇIRMAYIN

Şarkılardaki tek bir notayı veya bir konuşmadaki tek bir kelimeyi bile kaçırmayın. Hayatta o kadar çok değerli an var ki, hiç birini kaçırmak istemiyoruz. Duracell olarak bizleri güvenilir, uzun ömürlü, civasız işitme cihazı pilleri geliştirmek için motive eden de bu. Duracell işitme cihazı pillerimiz ayrıca ekstra uzun EasyTabs sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor ve takılıp çıkartılabiliyor. Duracell’in hafif ancak dayanıklı koruyucu ambalajı pillerinizi güvende tutarken, aynı zamanda kolayca açılır ve taşınır. Duracell’in renk kodlu sistemi sayesinde, cihazınız için doğru işitme cihazı boyutunu seçmek çok kolaydır. Mevcut pil boyutları: 10, 13, 312 ve 675.

DAHA FAZLA BİLGİ

Duralock

4 YIL DEPOLANDIKTAN SONRA BİLE UZUN ÖMÜRLÜ PERFORMANS

Çoğu pilin kullanılmadığında zaman içinde güç kaybettiğini biliyor muydunuz? Kimyasal tepkimeler aktif bileşenleri bitirebilir, bu da gücün azalmasına neden olur. Normal ortamda saklandıklarında 4 yıl dolu kalma garantisi için Duralock Güç Koruma Teknolojisinden faydalanan Duracell işitme cihazı pillerini işte bu yüzden tercih edersiniz

DAHA FAZLA BİLGİ
Her Yaş için Güç

SAĞLIKLI VE ENDİŞESİZ BİR YAŞAM İÇİN

Zaman geçtikçe, sağlığınıza dikkat etmenize yardımcı olan cihazları daha fazla kullanmaya başladığınızı fark edebilirsiniz. Glukometre pilleriniz ve nabız ölçer pilleriniz için güvenilir bir seçenek olarak Duracell’e güvenebilirsiniz. Düşük kaliteli piller yüzünden sürekli pil değiştirme endişesinden kurtulun ve tıbbi cihazlarınıza güç vermek için Duracell pillerini kullanın.

DAHA FAZLA BİLGİ

Tavsiye Edilen Ürünler

Previous
ÜRÜN PUANI
4.9/5

Duracell Ultra Alkalin AA Piller

20 kata kadar daha uzun ömürlü*

*2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza veya kullanım şekline göre değişebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
ÜRÜN PUANI
2.8/5

Duracell Özel 2032 Lityum Düğme Pil 3V

Duracell 2032 lityum düğme piller - %50’ye varan oranda daha fazla güç

(*Servis Çıkışı IEC standard testinde 2032, 2025 ve 2016 Lityum düğme pil için minimum ortalama ömür süresine göre. Sonuçlar cihaza ve kullanım şekillerine göre değişiklik gösterebilir.)

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
İleri