Duracell Pil Ömrü: Uzun Ömürlü Performans!

Sağlığınız için

Duracell, pek çok doktor ve eczacının güvendiği marka olmaktan ve siz ve çocuklarınız için cihazlarınıza performans sağlamaktan gurur duyuyor.Hayatınızdaki bir endişeyi ortadan kaldırmak için güvenilir bebek telsizi pilleriyle veya hastalık zamanlarında dijital termometre piliyle yanınızdayız. Ailenizin sağlığından hiçbir şekilde ödün vermediğinizi biliyoruz ve biz de ürünlerimizin kalitesinden ödün vermiyoruz.

Dünyanın En Büyük Üreticilerinin Tavsiye Ettiği

The #1 Brand
Duracell
Duracell işitme cihazı pilleri

DURACELL İŞİTME CİHAZI PİLLERİYLE TEK BİR NOTAYI BİLE KAÇIRMAYIN

Şarkılardaki tek bir notayı veya bir konuşmadaki tek bir kelimeyi bile kaçırmayın. Hayatta o kadar çok değerli an var ki, hiç birini kaçırmak istemiyoruz. Duracell olarak bizleri güvenilir, uzun ömürlü, civasız işitme cihazı pilleri geliştirmek için motive eden de bu. Duracell işitme cihazı pillerimiz ayrıca ekstra uzun EasyTabs sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor ve takılıp çıkartılabiliyor. Duracell’in hafif ancak dayanıklı koruyucu ambalajı pillerinizi güvende tutarken, aynı zamanda kolayca açılır ve taşınır. Duracell’in renk kodlu sistemi sayesinde, cihazınız için doğru işitme cihazı boyutunu seçmek çok kolaydır. Mevcut pil boyutları: 10, 13, 312 ve 675.

DAHA FAZLA BİLGİ

Duralock

4 YIL DEPOLANDIKTAN SONRA BİLE UZUN ÖMÜRLÜ PERFORMANS

Çoğu pilin kullanılmadığında zaman içinde güç kaybettiğini biliyor muydunuz? Kimyasal tepkimeler aktif bileşenleri bitirebilir, bu da gücün azalmasına neden olur. Normal ortamda saklandıklarında 4 yıl dolu kalma garantisi için Duralock Güç Koruma Teknolojisinden faydalanan Duracell işitme cihazı pillerini işte bu yüzden tercih edersiniz

DAHA FAZLA BİLGİ
Her Yaş için Güç

SAĞLIKLI VE ENDİŞESİZ BİR YAŞAM İÇİN

Zaman geçtikçe, sağlığınıza dikkat etmenize yardımcı olan cihazları daha fazla kullanmaya başladığınızı fark edebilirsiniz. Glukometre pilleriniz ve nabız ölçer pilleriniz için güvenilir bir seçenek olarak Duracell’e güvenebilirsiniz. Düşük kaliteli piller yüzünden sürekli pil değiştirme endişesinden kurtulun ve tıbbi cihazlarınıza güç vermek için Duracell pillerini kullanın.

DAHA FAZLA BİLGİ

Tavsiye Edilen Ürünler

Previous

Turbo Max Alkalin AA Piller

Powercheck™ Teknolojili En Uzun Ömürlü* Pilimiz
*2015 IEC standart testlerinin tamamında ortalama olarak Duracell’in en uzun ömürlü AA alkalin pili

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

İşitme Cihazı Pilleri – 10

UZUN ÖMÜRLÜ CİVASIZ PİL

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

Düğme Lityum 2032 Piller

UZUN ÖMÜRLÜ GÜÇ GARANTİLİ

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
İleri