Daha Güvenli,
Kolay bir Yaşam için

Siz ve eviniz için aksesuarlar

Ailenizin güvenliği söz konusu olduğunda, Duracell’in uzun ömürlü ve güvenilir pillerine güvenebilirsiniz. Yangın alarmınız için Duracell Turbo Max kullanın ve uzun ömürlü performansına güvenmenin rahatlığını yaşayın. Duracell pilleri, yangın alarmları ve saatler gibi sürekli kontrol edip pillerini değiştirmek istemediğiniz cihazlar için idealdir. O yüzden, saat pili değiştirme zamanı geldiğinde, güvenilir performans için Duracell saat pilleri kullanın.

Dünyanın En Büyük Üreticilerinin Tavsiye Ettiği

The #1 Brand
Duracell
Basic

CİHAZLARINIZ İÇİN ÜSTÜN PERFORMANS

İster arabanızı güvende tutmak isteyin, isterse de TV izleyerek rahatlayın, Duracell Basic’e güvenebilirsiniz. Güvenilir ve uzun ömürlü Duracell Basic, günlük cihazlara güç vermek için idealdir; bu da Duracell Basic’i araba alamları veya TV uzaktan kumandaları için mükemmel bir seçenek yapar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Pil 101

TAŞINABİLİR GÜÇ HAKKINDA TEMEL BİLGİLER

Pek çok insan her gün pil kullanır, dolayısıyla piller hakkında bazı temel gerçekleri bilmek iyidir. İster pillerin kimyasal bileşimi, isterse de onları nasıl geri dönüştüreceğinizi merak edin, okumaya kılavuzumuzdan başlayın. Sorumlu pil kullanımı, depolaması ve imhanın yanı sıra, Duracell pillerinizin ömrünü nasıl uzatabileceğinizi öğrenin.

DAHA FAZLA BİLGİ
Duracell Ion Core Teknolojisi

GÜNLÜK PERFORMANS ÖNEMLİ OLDUĞUNDA

Şarj edilebilir pillere geçmeyi mi düşünüyorsunuz? Duracell’in Ion Core teknolojili şarj edilebilir pillerinin yüzlerce kez şarj edilebildiğini biliyor muydunuz? Duracell’in şarj edilebilir pilleri tüm cihazlarınızda üstün performans sağlar ve Duracell şarj cihazları sürprizleri önlemek için istediğiniz anda yeniden şarj etme imkanı sunar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Tavsiye Edilen Ürünler

Previous

DURACELL AA ULTRA POWER’I KEŞFEDİN

20 kata kadar daha uzun ömürlü*

*2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza göre değişiklik gösterebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

Şarj Edilebilir Turbo AA Piller

Şarj başına en uzun ömürlü pilimiz*
*aynı cihazda

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

Şarj Edilebilir Turbo AAA Piller

5 yıl garantili*
*Veya 400 kez yeniden şarj, hangisi önce olursa

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
İleri