Duracell pilin uzun ömürlü olması

Cihazlarınız için güvenilir, uzun ömürlü performansa ihtiyacınız var. Cihazlarınızdan bazıları çok enerji tüketirken (örn. bir dijital kamera), diğerleri biraz daha az enerji gerektirir (örn. bir uzaktan kumanda). Ne tür bir cihaz kullanırsanız kullanın, Duracell’in uzun ömürlü performans sağlayacağına güvenebilirsiniz.

Bir Duracell pilin uzun ömürlü performansını mümkün kılan içindeki modern teknolojilerdir. Bu teknolojilerin en önemli üçü: Duralock, POWERCHECK™ ve Yüksek Yoğunluklu Çekirdektir. Duralock, aktif bileşenleri sağlam bir yapının içinde tutar ve akmayı önler. POWERCHECK™, pilin içinde ne kadar enerji kaldığını kontrol etmenizi sağlar, böylece pili en sonuna kadar kullanabilirsiniz. Duracell Ultra Yüksek Yoğunluklu Çekirdeği, daha fazla aktif bileşenle doludur ve dolayısıyla daha fazla enerji sağlar. Tüm bu teknolojiler, Duracell pillerinin uzun ömürlü performansını mümkün kılar.

Dijital fotoğraf makineleri ve fenerlerde kullanılan Duracell Pillerin çizimi

Rahatınız için uzun ömürlü performans

Duracell pilleri, günlük cihazlarınızın beklenmedik kesintiler olmadan düzgün çalışmasını sağlamak için uzun ömürlü performans sağlar.

Aşırı ısınmayı önlemek için entegre bir soğutucu fanla donatılmış olan Duracell Hi-Speed Şarj Cihazları, üniversal voltaj (110-240V) kullanır ve 9 farklı güvenlik özelliğine sahiptir. 2 veya 4 pili şarj edebilir ve 3 gösterge seviyesi sunarlar: şarj ediliyor, tamamlandı ve arıza. AA, AAA, C, D ve 9V pilleri şarj etmek için tasarlanmışlardır ve bu piller 15 dakikalık hızlı bir şarjdan sonra dahi az güç tüketen cihazlarda kullanıma hazır hale gelir. Duracell’in Şarj Edilebilir Teknolojisi uzun ömürlü performans sağlar. Örneğin, Şarj Edilebilir Turbo pil kullandığınızda bir dijtial kamerayla 535 fotoğraf* çekebilirsiniz. Alternatif olarak, Duracell Recharge Turbo’yu bir Oyun Kumandasında kullandığınızda 25 saat kesintisiz performans alırsınız.

*Sonuçlar cihaza göre değişebilir.

PİLLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Piller Nasıl Yapılır?

Alkalin piller, çeşitli günlük cihazlara güç verme konusunda uzun ve zengin bir geçmişe sahiptir. Kimya mühendi…

DAHA FAZLA BİLGİ

Sorumlu Pil Kullanımı, Bakımı ve İmhası

Bir Duracell pili en iyi nasıl kullanacağınızı ve düzgün şekilde geri dönüştüreceğinizi öğrenin.

DAHA FAZLA BİLGİ

Lityum Düğme Pil Güvenliği

Çocuk ve bebeklerin lityum düğme pil yutması ciddi bir konu olduğundan, lityum düğme pillerin çocuklar için arz…

DAHA FAZLA BİLGİ

Duralock – 10 Yıla Kadar Yepyeni Piller

Çoğu pil, kullanılmadığında dahi zaman içinde yavaş yavaş güç kaybeder. Ancak Duralock teknolojisi, normal koşu…

DAHA FAZLA BİLGİ

Önerilen Ürünler

Previous

Duracell Ultra Alkalin AA Piller

20 kata kadar daha uzun ömürlü*

*2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza veya kullanım şekline göre değişebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

Duracell AA Alkalin Piller

Duracell alkalin AA piller 10 kata kadar daha uzun ömürlü*

*2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. Sonuçlar cihaza veya kullanım şekline göre değişebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
İleri