Duralock teknolojisi - 10 Yıla Kadar Yepyeni Piller

VİDEOYU İZLEYİN

Çoğu pil, kullanılmadığında dahi zaman içinde yavaş yavaş güç kaybeder. Ancak Duralock teknolojisi, normal koşullarda saklandıklarında kullanılmamış pilleri 10 yıla kadar yeni ve dolu tutar. Böylece Duracell pillerini endişelenmeden stoklayabilirsiniz.

Sıradan çinko karbon piller, daha az aktif bileşen içerir ve zaman içinde sürekli gerçekleşen kimyasal tepkimeler nedeniyle enerji kaybeder. Çinko karbon pillerin tersine, Duracell tam iki kat aktif bileşenle doludur ve bu bileşenler benzersiz sağlam bir yapının içinde bulunmaktadır. Bu da, pillerin akmasını önler ve çok daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Duracell, pillerinizin normal koşullarda depolandığında 10 yıla kadar dolu kalmasını garantileyecek kadar etkin enerji tasarrufu sağlayan özel bir güç koruma sistemidir.

Duracell piller normal pillerle karşılaştırıldığında daha uzun ömürlüdür ve Zin Carbon kullanımını azaltır

Enerji tasarruflu Duralock Teknolojisi

Tek bir Duracell pil, bir çinko karbon pile göre kat kat daha verimlidir. Ek olarak, Duracell pilleri benzersiz Duralock Teknolojisiyle zaman içinde enerji kaybına karşı korunmaktadır.

Duralock Güç Koruma Teknolojili tek bir Duracell pil, bir çinko karbon pile göre kat kat daha verimlidir.Yoğun gücü sıkıca mühürlenmiş sağlam bir yapıda saklandığından, çok daha uzun dayanır. Duracell, güvenilir performans gerektiren günlük cihazlarda kullanılmak üzere geniş, çok amaçlı pil yelpazesi sunmaktadır. Duralock teknolojili bir Duracell pil bulmak için ambalajda Duralock halkasını arayın ve Duracell Alkaline, Duracell Ultra, Duracell Şarj Edilebilir Basic, Duracell Şarj Edilebilir Turbo, Duracell İşitme Cihazı ve Özel Piller dahil olmak üzere tüm Duracell pil portföyünde “son kullanım” tarihine bakın. Duralock teknolojili Duracell ürünleri ülke çapındaki mağazalarda satılmaktadır. Diğer çinko karbon piller, bu piller gibi çalışmaz ve onun kadar uzun dayanmaz.

Nasıl Çalıştığını Görün

Duracell

PİLLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Piller Nasıl Yapılır?

Alkalin piller, çeşitli günlük cihazlara güç verme konusunda uzun ve zengin bir geçmişe sahiptir. Kimya mühendi…

DAHA FAZLA BİLGİ

Sorumlu Pil Kullanımı, Bakımı ve İmhası

Bir Duracell pili en iyi nasıl kullanacağınızı ve düzgün şekilde geri dönüştüreceğinizi öğrenin.

DAHA FAZLA BİLGİ

Lityum Düğme Pil Güvenliği

Çocuk ve bebeklerin lityum düğme pil yutması ciddi bir konu olduğundan, lityum düğme pillerin çocuklar için arz…

DAHA FAZLA BİLGİ

Bir Duracell Pilinin Uzun Ömrü

Cihazlarınız için güvenilir, uzun ömürlü performansa ihtiyacınız var. Cihazlarınızdan bazıları çok enerji tüket…

DAHA FAZLA BİLGİ

Önerilen Ürünler

Previous

Duracell Ultra Alkalin AA Piller

20 kata kadar daha uzun ömürlü*

*2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. (www.iec.ch) Sonuçlar cihaza veya kullanım şekline göre değişebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

Duracell AA Alkalin Piller

Duracell alkalin AA piller 10 kata kadar daha uzun ömürlü*

*2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. Sonuçlar cihaza veya kullanım şekline göre değişebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN

Duracell Özel 2032 Lityum Düğme Pil 3V

Duracell 2032 lityum düğme piller: +%50 daha uzun ömürlü*

*Servis Çıkışı IEC standard testinde 2032 Lityum düğme pil için minimum ortalama ömür süresine göre. Sonuçlar cihaza ve kullanım şekillerine göre değişiklik gösterebilir.

PAKET BOYUTU SEÇİN
ŞİMDİ SATIN ALIN
İleri