DURACELL’DE KARİYER

NEDEN DURACELL?

Duracell, pazar payı açısından dünyanın 1 numaralı tüketici pilleri üreticisi ve lider yüksek performanslı alkalin, özel ve şarj edilebilir pil üreticisidir.

Why Duracell?

Ortalama olarak saniyede 63 Duracell ürünü satılmaktadır

Why Duracell?

Dünya çapında özkaynakta 1 numara. Duracell Ayıcığı ve “Bakır Baş” pille eş anlamlıdır

Why Duracell?

Duracell, dünyanın en büyük cihaz üreticileri tarafından tavsiye edilen Bir Numaralı pil markasıdır

Duracell Duracell

DURACELL

Duracell’in Gücü

Berkshire Hathaway grubunun kalıcı bir parçası olan Duracell, dürüstlük ve sorumluluğa değer veren, çalışanlarının “yapabiliriz” mentalitesine sahip olduğu, dinamik ve çok kültürlü bir şirkettir. Dünyanın tartışmasız Bir Numaralı tüketici pilleri üreticisi olma hedefimizi gerçekleştirmek için bize güç veren de bu mentalitedir.

Çalışanlarımızın Gücü (Duracell’in Şampiyonları)

Çalışanlarımız, tüketiciler için en önemli cihazlara güç gerektiğinde Duracell’i birinci seçenek kılmaya ve ortaklarımız için uzun vadeli değer ve başarı üretmeye kararlıdır.

Sürekli İnovasyonun Gücü

Duracell, sürekli olarak rakip markalara göre daha kompakt, güçlü, verimli ve uzun ömürlü piller ürettiği, zengin bir inovasyon geçmişine sahiptir.

kahve tutarak ve çalışırken gülümseyen iş arkadaşları

BERKSHIRE HATHAWAY

En Hayran Olunan Lider

Berkshire Hathaway, merkezi Omaha, Nebraska, ABD’de bulunan ve karizmatik Yönetim Kurulu Başkanı Warren Buffett’in liderliğiyle tanınan 182 milyar Dolarlık çok uluslu bir şirkettir. Fortune dergisi, BH’yi dünyanın en büyük 4. ve en hayran olunan 3. şirketi seçmiştir.

Uzun Vadeli Vizyon

Berkshire, uzun vadeli bir iş stratejisine sahiptir ve endüstrilerinde fark yaratacak insanlara ve şirketlere yatırım yapmaktadır; böylece her biri kendi alanında çok başarılı olan bir şirket ve marka ailesi oluşturmuştur ve Duracell bu ailenin en yeni üyesidir.

 

Berkshire Hathaway