SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz mu var? Bir kategori seçin ve en çok sorulan soruların cevaplarına ulaşın.

Duracell

Şirket

Show / hide

Alkalin pil ne demektir?

Duracell, 40 yıl önce Alkalin Manganez Dioksit elektrokimyasal sistemi geliştirerek bu alanda öncülük etti. 1960’larda bu pil sistemi elektronik tüketicileri tarafından hızla benimsenerek tercih edilmeye başlandı. Alkalin ya da alkalin manganez dioksit içeren piller, çinko-karbon pillere göre pek çok avantaja sahipler. Örneğin kuru ortamda amper-saat kapasitesi bakımından on kata kadar daha iyi ve sürekli performans gösterebiliyorlar. Bununla birlikte, alkalin pillerin düşük sıcaklıklardaki performansları da diğer pillere oranla çok daha yüksek. Alkalin pillerin bir diğer avantajı ise uzun raf ömrü. Sızıntıya karşı direniş ve düşük-ısıda daha iyi performans bu pillerin diğer önemli özellikleri. Alkalin piller sızıntı ve çürümeye karşı çok daha etkili ve güvenli bir dirence sahip. Bugün Duracell iki tip Alkalin pil üretiyor: İlki ENERJİKONTROLÜ (POWERCHECK) özellikli Turbo MAX Pil, diğeri ise Basic.
Show / hide

Duramaz bugüne kadar kaç reklam filminde oynadı?

Duramaz bugüne kadar pek çok reklam filminde rol aldı: 1988 “Night&Day” (Gece ve Gündüz, Almanya), 1988 “Disco Bunny” (Disko Tavşanı, Hollanda), 1989 “Skiing Bunnies” (Kayakçı Tavşanlar, Fransa), 1992 “Kayakking Bunnies” (Kanocu Tavşanlar, Fransa), 1993 “Punch Bag Bunnies” (Antrenman Torbası Tavşanlar), 1995 “Xtra Beats” (Ekstra Darbeler), 1995 “Kayaking Bunny in Space” (Kayakçı Tavşan Uzayda), 2006 “Mountain Bunny” (Dağ Tavşanı), 2009 “Power Bunny” (Güçlü Tavşan)
Show / hide

Bugüne kadar yapılan en başarılı reklam kampanyası hangisiydi?

Futbolcu Duramaz, 10 yıldan uzun zamandır koşuyor. Üç kez Dünya Kupası kazandı ve önümüzdeki dönemde kaybedecek gibi de görünmüyor.
Show / hide

Duramaz satılıyor mu?

Ne yazık ki Duramaz satılmıyor.
Show / hide

Herhangi bir yarışmanız, öneriniz ya da kampanyanız var mı?

Tüm promosyonlarımıza web sitemizdeki promosyonlar (kampanyalar) sekmesinden ulaşabilirsiniz. Güncellemeleri takip etmek için sık sık ziyaret etmenizi öneririz.
Show / hide

Duracell ürünlerini nereden alabilir?

Duracell.com’dan alabilirsiniz. Bütün ürün detayları, ürünlerimizi satan tüm web sitelerinde yayınlanıyor. Ayrıca pek çok ürünümüzü size en yakın herhangi bir dükkandan da alabilirsiniz.
Duracell Duracell

İLETİŞİM

Burada bir cevap bulamadınız mı? Bize bir mesaj yazın ve en kısa sürede cevap alın.

İLETİŞİM

Duracell Türkiye

Adres: Bulvar 216 - Barbaros Mah. Gelincik Sok. Kapı No:4 İç Kapı No: 18 Ataşehir /ISTANBUL
Tüketici Hattı: 0 850 502 61 40

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun 06.12.2016 tarihli ve 2016/DK/482 sayılı Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Kararı uyarınca
[00800 49177628282] numaralı telefon hattımıza ulaşılamamaktadır. Lütfen [0850 502 61 40] numaralı hattımızı arayınız.